Az ITM International Kft. az EWM hegesztőgépek forgalmazója keres

 Területi képviselőt (1 fő)

Feladatok:

•    Új potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétele;
•    Professzionális tárgyalások előkészítése, időpontok egyeztetése
•    A cég termékeinek bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára;
•    A területhez tartozó vevők teljes körű gondozása, folyamatos kapcsolattartás ügyfelek rendszeres látogatása,
•    Meglévő és jövőbeli ügyfelek üzletmenetének figyelemmel kísérése
•    Növekedési lehetőségek feltárása a saját területen, akció tervek kidolgozása, stratégiai szemléletű gondolkodásmód alkalmazása;
•    Szakmai tréningeken történő részvétel;
•    Összefüggő tevékenység dokumentálása, meeting memo készítése

Elvárások:

•    Legalább középfokú műszaki végzettség;
•    Üzleti (elsősorban műszaki) értékesítésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat (Business to business);
•    Angol nyelvtudás;
•    MS Office, Adobe Acrobat, Power Point ismeretek;
•    Jogosítvány;
•    Az adott területen helyismeret
•    Határozottság, céltudatosság
•    Ügyfélközpontú szemléletmód
•    Jó kapcsolatteremtő képesség,
•    Meggyőző kommunikációs képesség
•    Energikus, közvetlen személyiség
•    Jó együttműködési képesség
•    Jó teherbíró képesség
Előnyt jelent
•    hegesztéstechnikai szakismeret vagy hegesztési gyakorlati tapasztalat
•    német nyelvtudás
•    Nyugat-magyarországi lakhely

Amit kínálunk:

•    Versenyképes jövedelem
•    Teljesítményfüggő bónusz
•    Mobiltelefon
•    Szakmai tréningek
•    Gépkocsi
•    Laptop
•    Hatékony back office,

Munkavégzés helye:

•    Nyugat-Magyarország